رفتیم سفر...!

Search
Close this search box.

راهنمای سفر ارزان به استانبول

راهنمای کامل برای سفر ارزون به استانبول شامل همه نکاتی هست که نیاز دارید ...

در سفر به استانبول باید به سه مورد توجه کنید که در ادامه به آن ها پرداخته شده است. گفتنی است که هتل های استانبول را می توان در فصل زمستان با قیمت ارزان تری نسبت به فصل های بهار و پاییز رزرو کرد.

بلیط ارزان استانبول

اگر می خواهید ارزان به استانبول سفر کنید، پیدا کردن پرواز ارزان استانبول را مدنظر قرار دهید. بلیط چارتر و بلیط های لحظه آخری با قیمت ارزان تری نسبت به بلیط های سیستمی رزرو می شوند.

هتل ارزان استانبول

شما به منظور کاهش هزینه های اقامت در هتل های استانبول باید به چندین نکته توجه کنید که در ذیل به آن ها اشاره کرده ایم.

  • محله هتل در استانبول: قیمت هتل بسته به قرارگیری آن در محله متفاوت خواهد بود. باید عنوان کرد که رزرو هتل های آسیایی برای شما ارزان تر از هتل های اروپایی تمام خواهد شد. به طور کلی می توان گفت که اگر قصد رزرو هتل ارزان قیمتی دارید، هتل های محله استقلال یا آکسارای رزرو کنید تا هتل های محله تکسیم.
  • سفر به استانبول در اواخر پاییز و اوایل زمستان: شما می توانید هتل های استانبول را در فصل زمستان با قیمت ارزان تری نسبت به فصل های بهار و پاییز رزرو کنید. مسافران با سفر به استانبول در زمستان با وجود سرد بودن، سفری کم هزینه و ارزان داشته باشند.
  • رزرو هتل در استانبول قبل از سفر: رزرو هتل در استانبول خیلی زودتر از سفر موجب صرفه جویی در هزینه سفر شما خواهد شد.

گردش ارزان در استانبول

  • استفاده از وسایل نقلیه عمومی: اگر می خواهید هزینه های گردش خود را در استانبول کاهش دهید، از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید. جهت استفاده از وسایل نقلیه عمومی بهتر است که تهیه استانبول کارت را فراموش نکنید. استانبول کارت موجب کاهش هزینه ی گردش شما در استانبول خواهد شد.
  • غذای ارزان: استفاده از لوکانتا می تواند هزینه های خوراک شما را در استانبول کاهش دهد. لوکانتا به فضاهای غذاخوری گفته می شوند که محل سرو انواع غذاها است. شما می توانید هر نوع غذایی را در لوکانتا سفارش دهید. ارائه غذا در این فضا به صورت سلف سرویس انجام می شود. شما می توانید غذای خود را با هر میزان و هزینه ای انتخاب کنید.
  • خرید ارزان: در ادامه به توضیح مفصل پرداخته ایم. فقط باید گفت که اگر می خواهید در استانبول خریدی ارزان داشته باشید، خرید از بازار و مال های ارزان برای شما به صرفه‌تر از پاساژهای لوکس و گران قیمت خواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای سفر
پیمایش به بالا